Haberler

NEWS

Haberlere geri dön
20 Mart 2014

Bilfest

Bilginin ve konuşmacıların niteliği açısından ülkemizin önemli organizasyonlarından biri olarak kabul edilen, Ommer Hotel’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen bilgi festivali BİLFEST’e Genel Müdürümüz Murat Başyazıcıoğlu konuşmacı olarak katıldı.

Fabrika

Profesyonellerle Liderlik, Girişimcilik, Başarı ve İletişim teması altında gerçekleştirilen BİLFEST‘te Genel Müdürümüz Murat Başyazıcıoğlu, Başyazıcıoğlu’nun ilk 11’inden bahsederek;

Fabrika
Fabrika

'Yaptığımız her iş aslında bizim birer parçamız. O yüzden, Başyazıcıoğlu ailesi için dürüstlük, olmazsa olmazlardandır. Bizler her söylediğimizi tartar, öyle dile getiririz. Zaten yapmayacaksak, söylemeye de gerek yoktur. Eleştirmek en rahat iştir. Herkes, kendince doğruları konuşup, yorum yapabilir. Ama her zaman doğruyu söylemek de yetmez. Aynı zamanda, doğruyu yapmak gerekir.

Biz söylemekle değil, bunu icraata geçirerek konuşuruz. Eskilerin “Söz senettir” deyişi, bizim şirket kültürümüzde bir prensiptir.

2 dudağımızdan çıkan her söz, yerine getirilmek zorundadır' diyerek dürüstlüğün şirket kültürümüz de çok önemli bir paya sahip olduğunu dile getirmiştir. Program sonunda Eğitmen Gökhan Okçu tarafından Genel Müdürümüz Murat Başyazıcıoğlu’na hediye takdim edilmiştir.